Конкурс на зайняття вакантної посади директора Новоолександрівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

15 жовтня 2020 відбувся ІІІ етап конкурсу на зайняття вакантної посади  директора Новоолександрівського  закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  Біловодської селищної ради . За результатами перших двох етапів конкурсу  до участі в ІІІ етапі допущено  одного учасника  – Карачуна  Олександра.

На третьому  конкурсному етапі відбулася відкрита  публічна презентація плану розвитку   Новоолександрівського закладу освіти. На презентацію  роботи конкурсанту  було відведено 30 хвилин часу, під час яких він мав можливість висловити свої думки  щодо перспектив розвитку закладу та відповідати на запитання членів комісії. Оцінювання  професійної компетентності кандидата за результатами публічної презентації здійснювалось за раніше  затвердженими критеріями.

Конкурсна комісія протягом двох робочих днів  з дня завершення конкурсного відбору  підведе підсумки всіх  етапів конкурсу.