Конкурс на оплату послуг з навчання у вищих медичних навчальних закладах

0
164

Біловодська селища рада оголошує конкурс на оплату послуг з навчання у вищих медичних навчальних закладах III-ІV рівнів акредитації за рахунок коштів бюджету об’єднаної територіальної громади смт. Біловодськ.

Учасниками конкурсу можуть бути випускники загальноосвітніх навчальних закладів, які мають намір навчатися в медичних університетах, отримати вищу освіту за відповідною медичною спеціальністю та відпрацювати певний час в закладах охорони здоров’я ОТГ смт. Біловодськ, студенти медичних університетів, які навчаються за спеціальністю «Лікувальна справа» та «Педіатрія», лікарі – інтерни.

Для участі в конкурсі претенденти подають наступні документи:

1. Заява на ім’я голови конкурсної комісії;
  2. Згоду на збір та обробку персональних даних;
  3. Документ, який підтверджує результати здачі ЗНО з профільних дисциплін (для вступу на 1-й курс) або вступних іспитів (при вступі на 2- й курс);
  4. Копію залікової книжки (для студентів);
  5. Диплом та додаток з оцінками до нього (для інтернів).

Термін подання документів – до 01.08.2019 року.

Дата проведення конкурсу – 02.08.2019 року.

Місце проведення: смт. Біловодськ, вул. Петровського, 32, каб.203 (5-ти поверхова будівля).

Телефон для довідок: 0997607131

Положення про порядок проведення конкурсу на оплату послуг з навчання у вищих медичних навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації за рахунок коштів бюджету об’єднаної територіальної громади смт. Біловодськ