Інформаційний візит представника програми «U – LEAD з Європою» до Біловодської ОТГ.

0
65

1 лютого в кабінеті селищного голови Біловодської селищної ради Едуарда Олєйнікова відбулася робоча зустріч з радником Луганського Центру розвитку місцевого самоврядування Дмитром Дрожжиним та представником програми «U – LEAD з Європою» Ігорем Приходько.

Зустріч відбулась за участі заступника селищного голови Віталія Овчаренка, керуючого справами виконавчого комітету Біловодської селищної ради Лілії Полторак та начальника управління економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Біловодської селищної ради Олени Шилобрид.

Представники програми «U- LEAD з Європою» проводять інформаційні візити до об’єднаних громад в рамках масштабного опитування щодо державних інвестицій для місцевого економічного розвитку.

Усі громади отримують анкети, в яких детально мають описати соціально-економічний стан та визначити пріоритетні напрямки інвестицій в громаді на найближчу перспективу.

Фахівці Біловодської селищної ради внесли дані про економічний розвиток та пріоритетні проекти. Зібрана інформація допоможе визначити проблемні питання соціально-економічного розвитку Біловодської громади. Ця інформація сприятиме ефективнішій роботі з інвесторами. Результати послужать джерелом інформації про потреби Біловодської ОТГ для Програми «U-LEAD з Європою» та формуванні пропозицій щодо підтримки ОТГ.