Інформація у сфері державної реєстрації громадських формувань

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків), з метою інформування громадськості щодо повноважень Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у місті Харкові у сфері державної реєстрації громадських формувань надає інформації на теми:

Отримати консультацію з питань державної реєстрації громадських формувань у Луганській області можна за телефонами – +38 (064) 524-22-16, +38 (095) 362-42-02.

Місцезнаходження відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань у Луганській області Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) – 93400, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, буд. 22.