Інформація Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області про проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з експертної оцінки земельної ділянки.

За результатами конкурсу , проведеного 28.05.2021 року комісією Біловодської селищної ради з конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах,   переможцем конкурсу з відбору виконавця послуг з оцінки земельної ділянки по вул.ім.Попова, 20  в смт.Біловодськ визначено ПП «Приватагросервіс».

1) Земельна ділянка для будівництва та обслуговування будівель торгівлі,  площа: 0,0355 га, місце розташування: Луганська область, Біловодський район, смт.Біловодськ, вул.ім.Попова, 20.

Додатки:

– копія рішення Біловодської селищної ради від 22.06.2021 року № 9/25;

– протокол  №1 засідання комісії Біловодської селищної  ради Біловодського району Луганської області з конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою, оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах від 28.05.2021 року