І знову день голови Біловодсько об’єднаної теритріальної громади Едуарда Олєйнікова розпочався з візиту до чергового навчального закладу

Цього разу це був Литвинівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

У рамках робочої поїздки керівник громади разом з начальником відділу освіти Ларисою Супрун зустрілись з директором та завгоспом школи.

Для Литвинівської школи як і для всіх шкіл громади 2020-й рік став роком випробувань. Три місяці карантину, постійні обмеження та переведення дітей на дистанційну форму навчання  – ось такі невтішні реалій запропонував цей рік. Однак, для тих, хто хоче зробити щось краще, це не  завада… Голову громади вразило як творчо вчителі підійшли до розмалювання коридору на першому поверсі школи. Яскраві стіни з фрагментами  козацького життя, український орнамент на стінах кабінетів учнів початкової школи  і веселе сонечко на підлозі, яке щоранку зустрічатиме школярів – все це вчителі намалювали під час адаптивного карантину, чекаючи на своїх учнів.

У спілкуванні з головою громади директор школи Лариса Петренко зауважила, що дітям, щоб отримати повноцінну освіту, потрібно не лише вчитися, а й мати всі необхідні для цього умови. Тому всі зусилля працівники школи разом з батьками приклали, щоб діти навчалися у зручних відремонтованих класах, провели поточний ремонт їдальні, привели до ладу спортивний майданчик, пришкільну територію, але проблемними залишаються спортивний зал і дах шкільної будівлі. Саме спортивний зал і дах потребують капітального ремонту і значного фінансування. Едуард Олєйніков доручив відділу освіти закласти у бюджет 2021 року фінансування проектних робіт цих об’єктів.

Звернув увагу голова і на шкільний ганок, який давно потребує ремонту. Асфальтне покриття знаходиться в незадовільному стані. Прийнято рішення змінити 50 квадратних метрів старого асфальтного покриття на тротуарну плитку.