23 грудня 2020 року відбувся І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Луганської обласної малої академії наук. Цього року вперше захід відбувся в дистанційному режимі (Zoom-конференція).

В цьому році 7 секцій представили на захист роботи учнів: Біловодського ліцею «Лідер», Євсузького ліцею та Новодеркульського ліцею імені А.В. Пастухова.

Вітаємо переможців I (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН:

секція «Українська мова» – Мірошник Анастасія, учениця Новодеркульського ліцею імені А.В. Пастухова – I місце;

секція «Історичне краєзнавство» – Болтвин Анастасія, учениця Біловодського ліцею «Лідер»  – I місце;

секція «Агрономія» – Мороз Олексій, учень Євсузького ліцею – I місце;

Ускова Дар’я, учениця Біловодського ліцею «Лідер»  – II місце;

секція «Гідрологія» – Мартиненко Михайло, учень Євсузького ліцею – I місце;

секція «Геологія, геохімія та мінералогія» – Мартиненко Дарина, учениця Євсузького ліцею – I місце;

секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування» – Богомаз Єлизавета, учениця Євсузького ліцею – I місце;

секція «Психологія» – Гундар Каріна, учениця Новодеркульського ліцею імені А.В. Пастухова – I місце.

За цими дослідницькими роботами стоїть неабияка праця учнів та їхніх керівників. Нехай участь у конкурсі відкриє для нашої молоді нові перспективи. Дякуємо педагогічним керівникам, які опікуються підготовкою своїх учнів та залучають їх до наукової діяльності. Успіхів та наснаги учням та вчителям!!!