Перші обласні спортивні змагання ГО Луганська ТО «ВФСТ «КОЛОС»

За ініціативи громадської організації  Луганська ТО «ВФСТ «КОЛОС» 13 липня 2019 року в нашому селищі пройшли І-ші  обласні спортивні змагання  ГО Луганська ТО «ВФСТ «КОЛОС» серед команд сільських, селищних об’єднаних територіальних громад. В змаганнях брали участь представники Білокуракінської, Микильської, Новопсковської,
Чмирівської , Широкинської  та Біловодської громад.

Наша громада всіляко підтримує розвиток спорту та його популяризацію серед населення. Тому маємо надію, що ці змагання стануть знаменною подією в спортивному житті Луганської області.

На заході були присутні – заступник начальника управління молоді та спорту Луганської обласної державної адміністрації Олексій Бльоскін, голова громадської організації Луганська ТО «ВФСТ «КОЛОС» Анатолій Бєлік, керівництво Біловодської селищної ради на чолі з селищним головою Едуардом Олєйніковим. Не оминув своєю увагою спортивне свято народний депутат України Сергій Шахов, який не зважаючи на щільний графік, знайшов час для зустрічі зі спортсменами.

Спортсмени змагались у шести дисциплінах: волейбол, міні-футбол, гирьовий спорт, теніс настільний, шахи та шашки. Це був перший етап змагань, другий етап проходитиме на обласному рівні.

Урочистості розпочалися з святкового марщ-параду  команд-учасниць, яку очолили наші чарівні дівчата з ансамблю барабанщиць, державний  прапор України вніс неодноразовий чемпіон та рекордсмен України з важкої атлетики, чемпіон Європи та Світу, учасник Олімпійських ігор, в яких посів 7 місто, «Почесний громадянин Біловодщини» Олег Чумак. Після привітальних слів Олексія Бльоскіна, Анатолія Бєліка та Едуарда Олєйнікова розпочалися саме змагання.

За підсумками змагань  по видам спорту отримано такі результати:

Волейбол:

І місце – Біловодська ОТГ; ІІ місце – Чмирівська ОТГ; ІІІ місце Новопсковська ОТГ

Футбол:

І місце – Білокуракинська ОТГ; ІІ місце – Широківська ОТГ; ІІІ місце – Чмирівська ОТГ.

Шахи (чоловіки) І місце – Клочок Ю. ІІ місце – Івановський В. ІІІ місце – Бутко А.

Шахи (жінки) І місце –  Щербак Т. ІІ місце – Донцова С. ІІІ місце – Ведута Т.

Шахи (загальнокомандний залік):

Шашки (чоловіки): І місце – Максименко В. ІІ місце – Лисенко Ю. ІІІ місце – Дмитренко Є.

Шашки (жінки): І місце – Корінська Л. ІІ місце – Гончарова Н. ІІІ місце – Губанова Я.

Шашки (загальнокомандний залік): І місце – Біловодська ОТГ; ІІ місце – Чмирівська ОТГ; ІІІ місце – Білокуракинська ОТГ.

Настільний теніс (чоловіки): І місце – Бабіч С. ІІ місце – Великіцький І. ІІІ місце – Мартиненко О.

Настільний теніс (жінки): І місце – Голоколосова О. ІІ місце – Залізняк Т. ІІІ місце – Яружна Д.

Настільний теніс (загальнокомандний залік):

І місце – Микільська ОТГ; ІІ місце – Біловодська ОТГ; ІІІ місце – Білокуракинська ОТГ;

Гирьовий спорт (до 78 кг): І місце – Іванов Д. ІІ місце – Деркач К. ІІІ місце – Алещенко Р.

Гирьовий спорт (вище 78 кг) І місце – Крикун Є. ІІ місце – Гринько О. ІІІ місце – Геновський Ю.

Гирьовий спорт (загальнокомандний залік) І місце – Білокуракинська ОТГ; ІІ місце – Микільська ОТГ; ІІІ місце – Біловодська ОТГ.

За підсумками змагань І місце зайняла Біловодська ОТГ; ІІ місце – Білокуракинська ОТГ; ІІІ місце – Чмирівська ОТГ.

Вітаємо команду Біловодської ОТГ з перемогою та бажаємо нових рекордів!

Щиро дякуємо всім хто брав участь в організації та самих спортивних змаганнях, сподіваємося на подальшу співпрацю.