Громадське обговорення проекту містобудівної документації «Генеральний план села Новолимарівка Біловодського району Луганської області»

Згідно статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555 відділ містобудування, архітектури та ЖКГ виконкому Біловодської селищної ради повідомляє про початок процедури громадських обговорень проекту містобудівної документації  «Генеральний план села Новолимарівка Біловодського району Луганської області».

Замовник містобудівної документації – Біловодська селищна рада Біловодського району Луганської області.

Проект містобудівної документації «Генеральний план села Новолимарівка Біловодського району Луганської області» розроблено ДП «УКРЕНДПІЦИВІЛЬБУД» відповідно до рішення Біловодської селищної ради  від 05.07.2019 р. № 30/3 «Про надання дозволу на розроблення «Генеральних планів та ланів зонування (зонінгу) смт. Біловодськ, с. Євсуг, с. Новолимарівка, с. Новодеркул, с. Городище Біловодського району Луганської області».

Основною метою генерального плану є розробка стратегії подальшого розвитку населеного пункту, як складової територіальної громади, усіх його територій і складових частин на розрахунковий строк (етап) генплану, у т.ч. на І чергу будівництва, а також – на подальшу перспективу (розрахунковий період).

Пропозиції приймаються відділом  містобудування, архітектури та ЖКГ виконкому селищної ради, за адресою: 92800, смт. Біловодськ, вул. Центральна, 103 протягом місяця від дати публікації на офіційному сайті Біловодської селищної ради.

Пропозиції, що надаються, повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.