Громадське обговорення проекту «Детальний план території села Новолимарівка в районі вулиці Центральна, вулиці Кооперативна та провулку Кооперативного»

0
96

Згідно статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555 відділ містобудування, архітектури та ЖКГ виконкому Біловодської селищної ради повідомляє про початок процедури громадських обговорень проекту «Детальний план території села Новолимарівка, Біловодського району Луганської області в районі вулиці Центральна, вулиці Кооперативна та провулку Кооперативного».

Проект «Детальний план території села Новолимарівка, Біловодського району Луганської області в районі вулиці Центральна, вулиці Кооперативна та провулку Кооперативного» розроблено ДП «УКРЕНДПІЦИВІЛЬБУД» відповідно до рішення Біловодської селищної ради  від 05.07.2019 р. № 30/4 «Про надання дозволу на розроблення «Детального плану території села Новолимарівка, Біловодського району Луганської області в районі вулиці Центральна, вулиці Кооперативна та провулку Кооперативного» на виконання Закону України №2206-VIII від 14.11.2017 року «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості» та  постанови КМУ від 06.12.2017 р. №983 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості».

Мета розроблення проекту: будівництво сільської амбулаторії центру первинної медико-санітарної допомоги в с. Новолимарівка.

Пропозиції приймаються відділом  містобудування, архітектури та ЖКГ виконкому селищної ради, за адресою: 92800, смт. Біловодськ, вул. Центральна, 103 протягом місяця від дати публікації на офіційному сайті Біловодської селищної ради.

Пропозиції, що надаються, повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.