Громадське обговорення проекту «Детальний план території села Новолимарівка в районі вулиці Центральна, вулиці Кооперативна та провулку Кооперативного»

Згідно статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та відповідно до порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555 відділ містобудування, архітектури та ЖКГ виконкому Біловодської селищної ради повідомляє про початок процедури громадських обговорень проекту «Детальний план території села Новолимарівка, Біловодського району Луганської області в районі вулиці Центральна, вулиці Кооперативна та провулку Кооперативного».

Проект «Детальний план території села Новолимарівка, Біловодського району Луганської області в районі вулиці Центральна, вулиці Кооперативна та провулку Кооперативного» розроблено ДП «УКРЕНДПІЦИВІЛЬБУД» відповідно до рішення Біловодської селищної ради  від 05.07.2019 р. № 30/4 «Про надання дозволу на розроблення «Детального плану території села Новолимарівка, Біловодського району Луганської області в районі вулиці Центральна, вулиці Кооперативна та провулку Кооперативного» на виконання Закону України №2206-VIII від 14.11.2017 року «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості» та  постанови КМУ від 06.12.2017 р. №983 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості».

Мета розроблення проекту: будівництво сільської амбулаторії центру первинної медико-санітарної допомоги в с. Новолимарівка.

Пропозиції приймаються відділом  містобудування, архітектури та ЖКГ виконкому селищної ради, за адресою: 92800, смт. Біловодськ, вул. Центральна, 103 протягом місяця від дати публікації на офіційному сайті Біловодської селищної ради.

Пропозиції, що надаються, повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

1 коментар

1. В межах наданих повноважень законодавством України, головним архітектором Біловодського району розглянута Планувальна ідея проекту «Детальний план території с. Новолимарівка Біловодського району Луганської області в районі вулиці Центральна, вулиці Кооперативна та провулку Кооперативний», який розробляється для будівництва нової Сільської амбулаторії.
    Проектне рішення, вищевказаного детального плану території (ДПТ), суперечить діючому законодавству у сфері містобудування та архітектури.
    Контур території детального плану, представлений у планувальній ідеї, не відповідає генеральному плану с. Новолимарівка. Згідно додатку «А» ДБН Б.1.1-14-2012 «Склад та зміст детального плану території» невід’ємною частиною завдання на розроблення детального плану території є копія фрагменту затвердженої містобудівної документації з нанесенням контуру території детального плану, яка підписується керівником відповідного місцевого органу містобудування та архітектури (головний архітектор відповідної адміністративно-територіальної одиниці).
    Головний архітектор Біловодського району контур ДПТ вперше побачив на сайті для обговорення.
    Визначений контур знаходиться у межах червоних ліній вулиці Кооперативна та провулку Кооперативний. За діючим генеральним планом с. Новолимарівка на території контуру передбачено: межі червоних ліній житлових вулиць, зелені насадження та автобусна зупинка.
    Існуюча Сільська амбулаторія розташована у центральній частині села по вул. Миру та відповідає затвердженому генерального плану.
    Детальний план території лише уточнює генеральний план населеного пункту.
    П.1, ст.17 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» зміни до стратегії планування та забудови території населеного пункту розробляються генеральним планом
    П.1 ст.19 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» детальний план у межах населеного пункту уточнює положення генерального плану населеного пункту.
    П.4.1 ДБН Б.1.1-14-2012 «Склад та зміст детального плану території» детальний план розробляється з метою: – уточнення у більш крупному масштабі положень генерального плану населеного пункту…
    Планувальна ідея представлена у геодезичній системі координат 1963 року, але законодавством передбачено використання системи координат УСК -2000.
    Вразило рішення щодо каналізаційних систем та пожежного резервуару.