Готуємось до ЗНО-2021 завчасно!

Шановні абітурієнти та батьки випускників 2021 року!

Відділ освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради

надає інформацію про нововведення щодо проходження ЗНО у 2021 році. Дана інформація є важливою звертаємо вашу увагу на зміни, які стосуються української мови та літератури і математики.

У 2021 році ЗНО з української мови і літератури мають певні особливості. Тест складається із завдань чотирьох форм: завдання з вибором однієї правильної відповіді, завдання на встановлення відповідності («логічні пари»), завдання відкритої форми з короткою письмовою відповіддю і завдання відкритої форми з розгорнутою письмовою відповіддю.

Загальна кількість завдань тесту з української мови і літератури – 67, на їх виконання учасникам буде відведено 210 хвилин.

Максимальна кількість тестових балів для державної підсумкової атестації з української мови складає 74, а для виконання сертифікаційної роботи з української мови і літератури – 116 балів.

Тест ЗНО з математики у 2021 році складається із завдань чотирьох форм: завдання з вибором однієї правильної відповіді, завдання на встановлення відповідності, завдання відкритої форми з короткою відповіддю, а також завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю.

Загальна кількість завдань тесту з математики – 34, на виконання яких учасникам буде відведено 210 хвилин. Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту – 67 балів.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті Українського центру оцінювання якості освіти за посиланням: https://testportal.gov.ua/zno-dpa-2/

Що стосується пробного тестування, то воно відбудеться 10 квітня 2021 року з усіх навчальних предметів (українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови).

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2021 триватиме з 05 по 19 січня 2021 року. Учасникам з Луганської області можна буде зареєструватися на сайті Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти.

Участь у пробному тестуванні надасть змогу ознайомитися із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, з структурою та змістом тестових зошитів.

З огляду на епідеміологічні загрози у 2021 році кожний учасник зможе вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО.

Окрім участі в пробному ЗНО з одного з навчальних предметів, кожний зареєстрований учасник зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021, пройти тестування вдома, після чого внести свої відповіді на спеціальний сервіс визначення результатів. Отже, у 2021 році можна буде і ознайомитися з процедурою проведення ЗНО під час пробного тестування з одного з навчальних предметів, і перевірити рівень своїх навчальних досягнень з усіх інших навчальних предметів ЗНО (у разі внесення відповідей на спеціальний сервіс).

Результати пробного ЗНО-2021 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 16 квітня 2021 року.

То ж бажаємо успіхів у підготовці до ЗНО-2021!

За додатковою інформацією просимо звертатись до відповідальної за ЗНО у регіоні, консультанта Центру професійного розвитку педагогічних працівників Біловодської селищної ради – Людмили Юрченко (Е-mail – bel_metod@ukr.net моб. тел. 0995410263).

Відділ освіти виконавчого комітету Біловодської селищної ради