Голова обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай відвідав Біловодський маслоробний завод

Під час візиту до Біловодської ОТГ голова обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай відвідав
Приватне акціонерне товариство «Біловодський маслоробний завод». Керівництвом області та Біловодської громади було оглянуто приміщення цеху, де виготовляється продукція. Під час екскурсії голова правління Валентина Чубенко розповіла гостям про історію, розвиток та діяльність заводу. «З вересня 2017 року на підприємстві впроваджена система НАССР, що дозволяє вирішити проблеми збуту готової продукції, налагодити експорт в інші країни. Серед молокопереробних підприємств ми – одне з перших в області, що успішно впроваджуєм даний напрямок роботи. У завода є дозвіл на експорт в 26 країн світу. Так, зараз експорт здійснюється до Алжиру, Уругвай, Марокко, Тайваню, Польщі», – зауважила Валентина Чубенко.
Асортимент продукції заводу досить різноманітний і включає більше 60 видів молочної продукції. Серед них представлено масло вершкове «Селянське», масло солодковершкове «Екстра», сир сулугуні, сир плавлений, сир плавлений копчений, сир пастоподібний, сир копчений «Грузинський», бринза, сир «Адигейський», молоко пакетоване, кефіри різної жирності, ряжанка, йогурт «Грецький», йогурти з наповнювачем. Також у асортименті компанії є ексклюзивні продукти – десерти «Радуга», «Сластена», крем сирний і крем сметанний з фруктовими наповнювачами, виготовлені по власній рецептурі.
Високі трудові досягнення ПрАТ «Біловодський маслоробний завод» неодноразово відзначалися нагородами: медаллю «За заслуги перед Луганщиною» III ступеня, «Кращий роботодавець року», почесними нагородами «Кращий Луганський товаровиробник», «Кращий платник податків», дипломом фіналіста і відзнакою «100 кращих товарів України» на державному рівні за масло «Селянське»; «Людина року – 2017 року».
Фахівці підприємства не зупиняються на досягнутому, щодня працюючи над впровадженням нових прогресивних технологій. У 2018 році за рахунок грандовських коштів «Агросільхозрозвиток», ПрАТ «Біловодський маслоробний завод» встановив обладнання «Бактофуга», призначене для бактеріальної та механічної очистки молока, що дозволяє значно покращити якість продукції. У вересні 2019 року запущена в експлуатацію лінія дозованої фасовки масла в плівку (Виробництво Німеччина). У виробничому цеху проведена реконструкція та модернізація обладнання та приміщень, всюди працює вентиляція, значно покращені умови праці працівників. Мета єдина – випускати найкращу продукцію, що відповідає смакам і потребам споживачів.
На підприємстві постійно оновлюється технологічне та допоміжне обладнання, яке відповідає сучасним вимогам передових технологій. На 2020 рік планується монтаж і введення в експлуатацію сучасної лінії фасовки молочної продукції, установка молочного сепаратора.