Гарно попрацювали на цьому тижні учасники гуртків та факультетів в ТЦСО (НСП) Біловодської селищної ради

На цьому тижні у відділенні денного перебування на гуртку для дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю 18+ пройшло заняття на тему «Виготовлення аплікації з манної крупи».

У відділенні денного перебування пройшло заняття на факультеті «Комп’ютерна грамотність». На занятті присутні ознайомилися з правилами безпечного користування Інтернетом, дізналися що таке інтернет браузер, види браузерів.

Возможно, это изображение (одна або кілька осіб, люди стоят та у приміщенні)

А ось слухачі Університету третього віку ТЦСО (НСП) Біловодської селищної ради відвідали Біловодську центральну бібліотеку, де відбулася зустріч на тему: «Душею щедра Українка» (до 150-річчя з дня народження Лесі Українки). Де присутнім розповіли цікаві факти з життя української поетеси, зачитали всім відомі вірші та представили книжкову виставку з кращими добірками Лесі Українки.

На факультеті «Вокальний спів» пройшло заняття для слухачів Університету третього віку ТЦСО (НСП) Біловодської селищної ради, де всі присутні репетирували пісні та вивчали нові.

У відділенні денного перебування пройшло заняття на гуртку для дітей з інвалідністю діти ознайомилися з властивостями кінетичного піску, робили фігурки тварин за допомогою формочок. Дане заняття розвиває дрібну моторику рук та допомагає розслабитися.

Возможно, это изображение (1 особа та у приміщенні)