Фінальні ігри обласного турніру з футболу серед юнаків 2003 – 2004 року народження

0
2

13 квітня 2019 року в м. Сєвєродонецьк відбулися фінальні ігри обласного турніру з футболу серед юнаків 2003 – 2004 року народження, присвяченого Всесвітньому дню здоров’я. У півфіналі команда Біловодської ДЮСШ зустрілася з суперниками з м.Рубіжне і перемогла з рахунком 6: 0. В іншій півфінальній парі Новоайдар обіграв команду з Сватове. У грі за 3 місце перемогу здобула команда з Рубіжного. У фінальному матчі Біловодськ – Новоайдар в основний час була зафіксована нічия, (2: 2) а в серії післяматчевих пенальті, удачливіше виявилася команда з Новоайдару (3: 4). За зайняте друге місце команда Біловодської ДЮСШ була нагороджена кубком, грамотами та медалями. Кращим гравцем турніру був визнаний гравець нашої команди – Федосенко Владислав, який у фінальній частині турніру забив 6 м’ячів. Висловлюємо слова вдячності голові Біловодської федерації футболу Кудрі І.І., начальнику молоді та спорту виконавчого комітету селищної ради Милокосту О.М. , підприємцям Мирошник О. В. та Федосенко Ф.Д, за організацію від’їзду на змагання.