Фестиваль народної іграшки та гри у Кремінній

Наприкінці минулого тижня представники Біловодської селищної ради на чолі з керівницею справами виконавчого комітету Світланою МАКАРЕНКО відвідали фестиваль народної іграшки та гри «Луганщина – це Україна», що проходив на мальовничому березі річки Красна у Кремінній.

Участь у фестивалі присвяченому 83-й річниці утворення Луганської області взяли аматорські та професійні творчі колективи, народні майстри декоративно-ужиткового мистецтва від територіальних громад області.

Працівники культури та учасники художньої самодіяльності Біловодщини вражала гостей фестивалю чаруючим співом тріо бандуристок Біловодського РБК та обрядом випікання хлібу за старовинним рецептом зі справжньої української печі. Також для всіх охочих майстриня Олена Гуц проводила майстерклас зі створення оберегів українського народу ляльок-мотанок. Роботи майстрів Євсузького, Гармашівського, Данилівського, Нижньобараниківського, сільських клубів та Євсузького Будинку культури та учнів Дитячої школи мистецтв були представлені в обласній виставці «Витоки».

Урочистою церемонією нагородження учасників та концертною програмою за участю аматорських колективів громад області «Вінок України виплітаю з талантів рідного краю» завершився обласний фестиваль української народної іграшки та гри.