Експертне обговорення та пошук ідей для розвитку потенціалу своєї громади

Під гаслом “Що ми можемо разом зробити для розвитку Біловодщини?” 26 травня на базі Біловодського будинку культури відбулось експертне обговорення добрих практик та пошук ідей для розвитку потенціалу громади у різних сферах.

Це вже друга публічна дискусія за участі фасилітаторів команди AGORA, представників органів місцевого самоврядування та небайдужих жителів громади. Проведення заходу стало спільною ініціативою програми AGORA та Біловодської ТГ для визначення пріоритетних завдань для її розвитку.

В ході групової роботи представники команд, фасилітатори та залучені незалежні експертки намагались знайти дієві методи вирішення трьох актуальних для громади питань: фінансова спроможність і розвиток її інфраструктури, збереження довкілля й розвиток екологічного потенціалу та загальний всебічний розвиток потенціалу громади.

Зазначимо, що робочі команди шукали реальні можливості реалізації ідей в практичні рішення та аналізували на основі всіх отриманих проблем, те, якими можуть бути сценарії розвитку, оскільки ми можемо щось зробити тільки разом про це говорячи, збираючись і думаючи.