Представниками ПРООН 12 червня 2019 року було проведено семінар-тренінг “Ефективна фінансова діяльність органів місцевого самоврядування об’єднаної територіальної громади” для спеціалістів Біловодської селищної ради в рамках програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Діяльність програми спрямована на зміцнення спроможності ОТГ в умовах реформ децентралізації, розбудову інституційного потенціалу місцевого самоврядування для покращення управління наявними матеріально-фінансовими ресурсами.

Протягом тренінгу учасники обговорили існуюче нормативно-законодавче підґрунтя, що реалізує процеси децентралізації та її вплив на місцеві бюджети області; обговорили підходи до здійснення оптимальної дохідної політики, залучення додаткових коштів для можливого розвитку; ознайомились з успішними практиками ефективного фінансового менеджменту.