Селищний голова Едуард Олєйніков та заступник селищного голови Віталій Овчаренко взяли участь у бізнес-заході «Схід-Експо 2019» (м. Київ). Цей захід спрямований на зміцнення зв’язків між підприємствами Донецької, Луганської та Запорізької областей з рештою України, ЄС та іншими країнами, на створення нових можливостей для партнерства та співпраці. Крім того, «Схід-Експо 2019» сприяє розвитку підприємництва серед постраждалого від конфлікту населення на сході України, заохочуючи все більше людей відкривати бізнес, створювати нові робочі місця та допомагати своїм громадам розвиватися.
Центральною подією «Схід-Експо 2019» стала виставка-презентація підприємств зі Сходу, поєднана з можливістю проведення ділових переговорів, пошуку партнерів та клієнтів з інших регіонів України, країн ЄС та світу і встановлення нових ділових відносин. Крім того, підприємці та гості відвідали панельні дискусії, презентації та тематичні секції, присвячені економічним та інвестиційним перспективам Донецької, Луганської та Запорізької областей.
Селищний голова Едуард Олєйніков взяв участь у панельній дискусії з питань реформи децентралізації на сході України, де розповів про особливості утворення громади у межах всього району, формування стратегії розвитку, лідерство як важливий фактор функціонування ОТГ, а також пошук нових джерел фінансування.