Едуард Олєйніков: «Сьогодні – не лише свято для дітей, а й нагадування суспільству про необхідність прагнути, щоб усі діти росли щасливими»

День захисту дітей – це особливе, гарне свято. Саме діти є тією рушійною силою, яка спонукає нас творити добро, ставати мудрішими і досвідченішими.
Дитинство – найкращий період у житті кожної людини, пора надій та сподівань. Діти – наше найдорожче багатство. Заради їх щастя ми долаємо всі труднощі і перешкоди, в них – надія на щасливе майбутнє нашої країни.
Міжнародний день захисту дітей був заснований в листопаді 1949 у Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок, а вперше відзначався в 1950-му році в 51 країні світу. В Україні це свято встановлено згідно з Указом Президента України від 30.05.1998 року № 568.
У цей день, 1 червня, влаштовуються різні розважальні заходи для дітей: конкурси з подарунками, концерти, всілякі виставкові та пізнавальні заходи.
Проте в цьому році карантин, пов’язаний із світовою пандемією COVID-19, вніс певні корективи в правила святкування. І, все ж таки, керівництвом громади було вирішено влаштувати святкування для невеликих груп дітей, які виховуються під опікою/піклуванням, дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах. До цієї ініціативи приєдналися виконуючі обов’язки старост, депутати селищної ради, які вітали дітей за місцем проживання.
Керівництво громади привітало дітлахів подарунками у районному Будинку культури та у СБК Данилівського старостинського округу. Для дітей пролунали музичні вітання та були представлені для перегляду мультфільми.
Теплі побажання дітям висловили: селищний голова Едуард Олєйніков, заступник селищного голови, помічник народного депутата України Сергія Шахова Владимир Гниденко (Vladimir Gnidenko), прокурорка Біловодського відділу Старобільської місцевої прокуратури Світлана Черних, депутат Біловодської селищної ради Роман Чередниченко (Roman Cherednychenko) та в.о. старости Данилівського старостинського округу Александр Москалев.
Вітаючи зі святом, селищний голова Едуард Олєйніков зазначив, що сьогодні – не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими. «Ми докладаємо усіх зусиль, щоб діти росли добрими, щирими та сердечними. Селищна рада робить і надалі буде робити все можливе, щоб для дітлахів були створені належні умови навчання та дозвілля», – підкреслив селищний голова.

Закликаємо усіх сьогодні та кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю дитячі серця, об’єднувати зусилля заради світлого майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть гідними своєї Батьківщини.
#Біловодськаселищнарада #Деньзахистудітей #ДеньзахистудітейБіловодськаОТГ