Другий етап конкурсу з визначення проектів освітнього обміну між Луганською та Львівською областями.

18 березня 2019 року у Департаменті освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації відбувся другий етап конкурсу з визначення проектів освітнього обміну між Луганською та Львівською областями, на реалізацію яких виділяються кошти з обласного бюджету – відкритий захист проектів.

Метою конкурсу є відбір та підтримка проектів освітнього обміну між Луганською та Львівською областями, що спрямовані на налагодження і поглиблення освітнього співробітництва, популяризацію та поширення досвіду в сфері освіти.

Відкриваючи засідання конкурсної комісії, директор Департаменту освіти і науки – заступник голови комісії Юрій Стецюк зазначив: «Це вже другий конкурс з відбору проектів освітнього обміну, і ми раді, що зацікавленість у співпраці з нашими партнерами зі Львівщини  в педагогічних колективах шкіл та закладів позашкільної освіти не згасає». У відкритому захисті проектів взяв участь радник голови Луганської обласної державної адміністрації Роман Кушнір.

Цього року на конкурс було подано 29 проектних пропозицій. Вартість проектів складає 1 341855 гривень. Обсяг власних внесків учасників конкурсу становить 153487 гривень. Учасники відкритого захисту презентували проекти освітнього обміну із закладами – партнерами Львівщини просвітницького, національно-патріотичного, екологічного, краєзнавчого спрямування.

За результатами відкритого захисту конкурсною комісією буде складено рейтинг проектів, на підставі якого конкурсна комісія приймає рішення щодо визначення переможців, починаючи з проекту, що отримав найбільшу кількість балів, і закінчуючи тим, фінансуванням якого вичерпується сума коштів обласного бюджету, передбачених у відповідному бюджетному році.

Біловодську ОТГ представляли три заклади освіти:

Біловодський опорний заклад загальної середньої освіти, Біловодська гімназія та Євсузький заклад освіти. Керівники цих закладів захищали свої проекти.  Чекаємо на позитивний результат.