Допомога дітям із вразливих родин!

Біловодський відділ соціального захисту населення постійно співпрацює з різноманітними установами і організаціями з метою сприяння в наданні соціальних послуг громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах. Завдяки об’єднаним зусиллям та плідної співпраці з Дитячий Фонд ООН (ЮНІСЕФ)  цього тижня Біловодський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді сумісно зі Службою у справах дітей Біловодської селищної ради надавали гігієнічні набори найуразливішим сім’ям з дітьми Біловодської селищної  ОТГ, зокрема, й тим сім’ям, в яких діти повернулися з інтернатних закладів.

Щиро вдячні за підтримку команді Луганського відділення СОС Дитячі Містечка Україна  та Дитячий Фонд ООН (ЮНІСЕФ)  за постійну турботу й підтримку сімей з дітьми!