До відома керівникам сільських господарств!

0
11

Відділ агропромислового розвитку виконавчого комітету Біловодської селищної ради із залученням спеціалістів Міжнародної фінансової корпорації (IFC) планує провести семінар «Управління фінансами сільськогосподарських підприємств, аграрні розписки в Україні », для зацікавлених осіб: малих та середніх агровиробників ( земельний банк від 100 – 2000 га) – фермери, керівники, бухгалтери, економісти та інші особи підприємств та господарств, що мають угоди із заготівельниками/покупцями сільськогосподарської продукції, переробниками сільськогосподарської продукції, та зацікавлені в залучені кредитних ресурсів, розширенні свого бізнесу, управління фінансамитощо.

Ціль семінару – допомогти агровиробникам отримати фінансування для розвитку їхнього бізнесу, ознайомити з концепціями фінансів в аграрному підприємстві та вимогами у зв`язку з залученням коштів.

Навчання буде проведено за умови формування групи певної кількості учасників ( не менше 15 осіб).

Можлива участь кілька чоловік з одного господарства.

Семінар буде проходити безкоштовно.

Про дату та час проведення буде повідомлено додатково, у разі формування групи.

В разі зацікавленості про намір участі в даному навчальному заході просимо вас повідомити за тел. 095-216-44-62 Тетяна Іванівна.

Довідка:

Аграрна розписка – інструмент фінансування, за допомогою якого агровиробник має можливість отримати кредитування, як товарне так і фінансове, під заставу майбутнього врожаю.

В залежності від умов розрахунку за цим кредитуванням розписки можуть бути фінансові та товарні. За фінансовою, розрахунок відбувається грошима, за товарними – частиною зібраного врожаю.

Начальник відділу агропромислового розвитку

ВК Біловодської селищної ради О.П.СТРИГА