До відома громадян!

Єдиний внесок на загальнообов’язкове соціальне страхування є основним джерелом наповнення фондів соціального страхування, за рахунок яких фінансуються державні соціальні програми, здійснюється виплата пенсій, матеріальної допомоги громадянам тощо.

У січні-вересні 2019 року Станично-Луганським управлінням Головного управління ДПС у Луганській області забезпечено до бюджету 141 млн 511,9 тис. грн єдиного соціального внеску, що на 24 млн 566,7 тис грн., або на 21 відс більше, ніж у відповідному періоді 2018 року. За рахунок добровільної сплати надійшло понад 95 відсотків від загальної суми надходжень.

Позитивної динаміки надходжень з ЄСВ досягнуто завдяки прозорому адмініструванню податків, покращенню сервісного обслуговування платників, проведенню активної роз’яснювальної і профілактичної роботи з роботодавцями щодо підвищення рівня оплати праці найманим працівникам, своєчасності та в повному обсязі сплати нарахованих сум єдиного внеску як роботодавцями, так і фізичними особами-підприємцями та вжиттю заходів з детінізації доходів, легалізації зайнятості населення та погашенню заборгованості.

Заборгованість з єдиного внеску на загально обов’язкове державне соціальне страхування по території обслуговування Станично-Луганського управління станом на 01.10.2019 року складає 21млн 893 тис.грн.

В тому числі заборгованість з єдиного внеску  по районам станом на 01.10.2019 року складає:

Станично-Луганський район – 16 млн 631 тис.грн.

Біловодський район – 3млн 767 тис.грн.

Міловський район – 1 млн 495 тис.грн.

За рахунок вжиття заходів щодо  погашення заборгованості з єдиного внеску  у січні-вересні 2019 року до бюджету надійшло 1 млн 114 тис.грн. у тому числі від заходів примусового стягнення державної виконавчої служби 246,4 тис.грн.

Для збільшення наповнення фондів соціального страхування з метою своєчасності виплати пенсій, матеріальної допомоги громадянам, необхідно пам’ятати про своєчасність  сплати нарахованих сум єдиного внеску на загально обов’язкове державне соціальне страхування та не допускати виникнення заборгованості.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here