До уваги зацікавлених Данська Рада у справах біженців (DRC)

Данська Рада у справах біженців (DRC) розробляє нову програму економічного розвитку Донецької та Луганської областей, спрямовану на підтримку вразливих верств населення шляхом посилення їх ролі в місцевій економіці з залученням в існуючи виробничо-збутові ланцюжки. DRC шукає шляхи і можливості поліпшення умов життя місцевого уразливого населення, за рахунок збільшення їх доходів, що може бути реалізовано шляхом спів-інвестування в місцеву економіку у співпраці з партнерами бізнес-сектора.

Такими бізнес-партнерами можуть бути приватні підприємства будь-якої форми власності, об’єднання виробників сільськогосподарської продукції, комунальні підприємства місцевих органів влади тощо. Партнерство буде здійснюватися за принципом співфінансування, як з боку DRC, так і бізнес-партнера.

Основні умови планованої програми:

• Кінцевим результатом проекту має бути підвищення доходів місцевого населення на певній цільовій території в Донецькій і / або Луганській областях, в тому числі за рахунок їх прямого залучення в виробничо-збутові ланцюжки;
  • Ідея проекту повинна припускати розширення бізнес-діяльності партнера, а також залучення місцевого уразливого населення, включаючи внутрішньо переміщених осіб і осіб, які постраждали від конфлікту, як однієї зі складових частин даного бізнес-проекту. При цьому створення нових офіційних робочих місць не є обов’язковою умовою програми;
  • Проект повинен бути прибутковим для бізнес-партнера;
  • Передбачувана сума грантової підтримки від 10000 до 100000 доларів США;
  • Інвестиції з боку бізнес-партнера у розмірі до 50% від загальної вартості проекту, у фінансовій або нефінансової формі.

Кінцевий термін подачі заявок: 30 жовтня 2019 р.

Для участі в конкурсі бажаючі повинні подати заявку за посиланням: https://forms.gle/pflwjt3zTQNMFMxdA

Більш детальну інформацію можна отримати у контактних осіб за телефонами:

+ 38-093-073-53-73 (Ольга), + 38-093-076-03-07 (Анна).

Примітка: Звертаємо Вашу увагу на те, що на сьогоднішній день програма знаходиться в стадії розробки і подальшого подання донорським організаціям на розгляд. Умови програми є гнучкими і можуть змінюватися, в тому числі і в напрямках,запропонованих в отриманих заявках.