До уваги населення що утримує молодняк рогатою худоби

0
21

Урядова програма підтримки утримання молодняка ВРХ (за утримання молодняка до 13 місячного віку 300+700+1500=2500 гривень на голову в залежності від віку молодняка)

Дотація надається на безповоротній основі фізичним особам, які утримують ідентифікований та зареєстрований молодняк великої рогатої худоби, який народився в господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників.

* Дотація за молодняк, який народився в господарствах фізичних осіб, надається за кожні чотири місяці його утримання  наростаючим підсумком з урахуванням віку молодняка в розмірі:

у період утримання молодняка віком від 1 до 5 місяців – 300 гривень за голову;

у період утримання молодняка віком від 5 до 9 місяців – 700 гривень за голову;

у період утримання молодняка віком від 9 до 13 місяців – 1 500 гривень за голову.

*Дотація за молодняк, набутий шляхом його переміщення від інших власників, надається за кожні повні чотири місяці його утримання в такому господарстві від дати переміщення до досягнення ним тринадцятимісячного віку у розмірі:

за перші чотири місяці утримання молодняка 300 гривень за голову;

за наступні чотири місяці утримання молодняка 700 гривень за голову;

за наступні чотири місяці утримання молодняка 1500 гривень за голову.

Для отримання дотації необхідно:

Крок 1. Ідентифікувати теля шляхом біркування та реєстрації.

Крок 2. Підготувати мінімальну кількість документів:

• копії паспортів ВРХ, а якщо 10 і більше голів молодняка – виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;
  • копію паспорта громадянина України;
  • копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку;
  • копію ідентифікаційного номеру фізичної особи – власника тварини.

Крок 3. Подати до:

Мешканці сіл подають пакет документів до відповідного старостинського округу за місцезнаходженням господарства.

Мешканці селища Біловодськ подають пакет документів в Управління економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Біловодської селищної ради, за адресою: вул. Центральна 103, (другий поверх)

Телефон для довідок (066)103-17-25

Документи приймаються протягом року в порядку черговості:

* до 1 травня;

* до 1 вересня;

* до 1 грудня.

Крок 4. Бюджетні кошти надійдуть на поточний рахунок фізичної особи відкритий у банку.