До уваги мешканців сіл Данилівка, Литвинівка та Плугатар!

Розпочато процедуру громадських слухань щодо розроблення містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території (зонінг) с. Данилівка Біловодського району Луганської області», «Генеральний план та план зонування території (зонінг) с. Литвинівка Біловодського району Луганської області» та «Генеральний план та план зонування території (зонінг) с. Плугатар Біловодського району Луганської області» які триватимуть з 20.08.2020 р. по 21.09.2020 р. за адресою: 92801, Луганська обл., Біловодський р-н, смт Біловодськ, вул. Центральна, буд. 105. Містобудівна документація «Генеральний план та план зонування території (зонінг) с. Данилівка Біловодського району Луганської області», «Генеральний план та план зонування території (зонінг) с. Литвинівка Біловодського району Луганської області» та «Генеральний план та план зонування території (зонінг) с. Плугатар Біловодського району Луганської області» виконана ТОВ «ІНСТИТУТ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ПЛАНУВАННЯ» на замовлення та відповідно до завдання Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області, (договір № 09/07 ГП-ПЗ від 13.07.2020 р.).

Детальніша інформація надається у приміщенні Біловодської селищної ради. Пропозиції (зауваження) можуть подаватися в письмовій та/або усній формі під час громадських слухань із внесенням їх до протоколу громадських слухань. Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні  особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи.

Відповідальний за організацію розгляду – начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ виконавчого комітету Біловодської селищної ради Мажула Віталій Вікторович.

Пропозиції  до проекту  містобудівної документації приймаються   в  адмінбудівлі  селищної ради за  адресою Біловодський район, смт. Біловодськ,  вул.  Центральна, 103, відділ містобудування, архітектури та ЖКГ виконавчого комітету.

Адміністрація  селищної ради

Проєкти містобудівной документації