До уваги мешканців Біловодської селищної територіальної громади!

Дотримання вимог природоохоронного законодавства та збереження рідкісних видів ранньоквітучих рослин, що знаходяться під загрозою знищення.

На виконання доручення Державної екологічної інспекції України № 22 від 08 лютого 2021 року, вимог Законів України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про рослинний світ», «Про Червону книгу України», з метою посилення заходів щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства просимо  мешканців Біловодської селищної територіальної громади з розумінням віднестися до важливості збереження рідкісних видів ранньоквітучих рослин, що знаходяться під загрозою знищення, а також рослин, занесених до Червоної книги України, в період березень-травень 2021 року.

Також повідомляємо, незаконний збір і реалізація рідкісних, занесених до Червоної книги України ранньоквітучих рослин, заборонені Законом України “Про Червону книгу України”, та статтями 881 та 90 Кодексу України про адміністративні правопорушення.