До уваги мешканців Біловодської об’єднаної територіальної громади!

Рішенням експертної комісії з визначення рівнів та класів надзвичайних ситуацій від 12.03.2020 № 104/02-20 надзвичайну ситуацію класифіковано за кодом 20713-НС, пов’язану з епідемічним спалахом небезпечних інфекційних хвороб, державного рівня.

Кабінетом Міністрів України з  25.03.2020 року на всій територій України введено стан надзвичайної ситуації, та подовжено карантин до      24.04.2020 року. Станом на 10:00 годину 25 березня 2020 року на території України виявлено 113 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них: 4 летальні, 1 пацієнт одужав, За добу було зафіксовано 29 нових випадків. 1 випадок у Луганській області, пацієнт знаходиться в інфекційному відділенні лікарні м. Рубіжне.

Біловодська селищна рада просить мешканців бути свідомими та дотримуватись правил карантину, не збиратися у великі компанії, по можливості перебувати вдома, на період карантину звести до мінімуму поїдки до близьких та родичів, проявляти терпимість при відвідуванні магазинів та аптек, дотримуватись безпечної відстані 1,5-2 м. один від одного. Мешканцям які повернулися із закордону бути свідомими та перебувати вдома в режимі самоізоляції впродовж 14 днів.

У випадку погіршення самопочуття звертатися до сімейного лікаря за телефоном ( які розміщені на офіційних сайтах Біловодської селищної ради,  КНП «Біловодський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», у разі різкого погіршення самопочуття викликати швидку та попередньо повідомляти лікарів про свій стан.

Просимо суб’єктів господарювання по можливості максимально використовувати безготівковий розрахунок, забезпечити режим роботи з розрахунку один відвідувач на 10 кв. метрів площі торгівельного (операційного залу) та умов дотримання дистанції між ними 1,5 метри із вставленими спеціальними позначками.

Просимо аптеки забезпечити у роздрібній торгівлі продаж засобів індивідуального захисту (медичні маски, рукавички, антисептики).

Оперативну інформацію з  даних питань можна отримати на офіційному сайті селищної ради   http://belovodsk-rada.gov.ua/

З повагою, Біловодська селищна рада.