До уваги мешканців Біловодської громади!

Просимо долучитися до обговорення тарифів на медичні послуги!

1 квітня 2020 року в країні стартував другий етап медичної реформи, відповідно до якої всі медичні заклади будуть отримувати кошти за лікування пацієнтів від Національної служби здоров’я України в рамках Програми медичних гарантій. Державою визначено перелік медичних послуг, які будуть надаватись пацієнту безоплатно за умови наявності направлення від сімейного лікаря або лікуючого лікаря. У разі звернення до лікувального закладу без направлення сімейного лікаря або вузького спеціаліста (самозвернення), за отримання цієї послуги необхідно буде сплатити за затвердженим тарифом.

На сьогодні в Біловодському центрі первинної медико-санітарної допомоги працює 6 сімейних лікарів, 1 терапевт та 3 педіатри, з якими здійснювалось укладання декларацій для надання первинної медичної допомоги. З них 7 лікарів вже набрали понаднормовану кількість пацієнтів, і укласти декларацію можна лише з сімейними лікарями Бараниківської чи Євсузької сільської лікарської амбулаторії, а також з лікарем-педіатром.

Зауважимо, що декларації з лікарями не за місцем вашого проживання суттєво не впливають на своєчасність надання первинної медичної допомоги та забезпечують вам безкоштовне обслуговування у вузьких спеціалістів за направленням. Тому, будь ласка, зверніться до центру первиної медико-санітарної допомоги для укладення декларації з сімейним лікарем.

В іншому випадку, доводимо до Вашого відома, що отримати медичні послуги можна буде лише за встановленими тарифами.

Пропонуємо долучитись до обговорення тарифів на платні медичні послуги, що будуть надаватись поліклінічним, стоматологічним та міжрайонним акушерсько-гінекологічним відділенням, а також клініко-діагностичною лабораторією Комунального некомерційного підприємства  «Біловодська багатопрофільна лікарня».