Meet-конференція для керівників та агрономів господарств

Запрошуємо вас взяти участь в відео-конференції, що буде проведена Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації, за темою «Особливості проведення весняно-польових робіт і догляду за озимими культурами в Луганській області у 2021 році» під головуванням заступника голови облдержадміністрації Романенко Н.А.

Онлайн-доповіді із презентаціями будуть заслухані учасниками згідно з програмою конференції (за допомогою програмного забезпечення Meet).

Дата проведення відео-конференції  24 березня 2021 року о 10-00.

Підключитися до конференції можливо за посиланням:
meet.google.com/qic-uaee-fob
Також можна відкрити Meet і ввести цей код: qic-uaee-fob

У разі відсутності технічної можливості самостійного підключення до відео-конференції, участь у конференції можливо взяти звернувшись до Управління економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Біловодської селищної ради.

Для проведення відео-конференції буде підготовлене відповідне приміщення та технічні засоби, з урахуванням виконання протиепідеміологічних заходів.

Про бажання взяти участь у конференції прохання  повідомити  Управління економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Біловодської селищної ради до 24 березня 2021року.

Контактна особа: Олексій Стрига +38(050) 813-45-68

E-mail: ueritbel@ukr.net