До Біловодської громади завітав народний депутат Сергій Шахов

У середу, 9 червня з робочим візитом Біловодщину відвідав народний депутат Сергій Шахов. За участі селищного голови Олега Мирошника та заступника селищного голови Володимира Гніденка депутат відвідав Євсузький ліцей та Новодеркульський ліцей імені А.В. Пастухова з метою моніторингу стану виконання будівельних робіт по реконструкції закладів освіти.

В ході ознайомлення із реалізацією капітального ремонту директорки ліцеїв ознайомили гостей з особливостями проєктів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України, будівельною документацією та поточними технічними документами на виконання робіт.

Крім цього, Сергій Шахов завітав до 220-літнього Свято-Михайлівського храму, який наразі реставрується за благодійною ініціативою керівника МПП «АГРО» Валерія Боронникова. Зокрема, цікаво та змістовно відбулося спілкування нардепа з керівництвом ТОВ «Племінний завод Біловодський» і Біловодського парку культури.

Звісно, неможливо було не відвідати місцеві краєвиди з неповторною красою та хранитель унікальних звичаїв і традицій Біловодського краєзнавчого музею. По закінченню робочого візиту народний депутат зустрівся з керівництвом Біловодської селищної ради та старостами старостинських округів щодо завдань та пріоритетів розвитку громади у різних напрямках.