До Біловодщини завітала делегація громад Черкаської та Дніпропетровської областей

25 липня відбувся навчальний візит делегації громад Черкаської та Дніпропетровської областей до Біловодської ОТГ в рамках проекту U-LEAD з Європою «Підтримка децентралізації в Україні». Організатором зустрічі виступив Центр розвитку місцевого самоврядування (Луганський відокремлений підрозділ). Мета візиту – вивчення досвіду Луганської області щодо реалізації проектів місцевого розвитку на основі партнерства зацікавлених організацій.
Керівництво Біловодської селищної ради гостинно зустріло гостей та підготувало насичену програму. Так, спочатку гості переглянули вичерпну відео-презентацію досвіду роботи Біловодської ОТГ за напрямками активізації громадськості, залучення інвестиційних коштів та участі в проектах міжнародної технічної допомоги, яку підготувала начальник управління економічного розвитку і торгівлі Олена Шилобрид.
Після перегляду презентації делегація оглянула один з яскравих прикладів втілення проектів місцевого розвитку – відвідала КНП «Біловодська багатопрофільна лікарня», де її директор Роман Чередниченко ознайомив гостей з комплексним підходом до забезпечення належних умов надання медичних послуг закладом ІІ рівня, залученням грантових та бюджетних коштів для оснащення закладу сучасним високотехнологічним медичним обладнанням. Наприклад, під час екскурсії гості мали змогу здати клінічний аналіз крові і отримати результат вже за хвилину.
Наступним пунктом програми був огляд об’єкта зеленого туризму Деркульського кінного заводу №63 – пам’ятки історико-культурної спадщини XVIII століття національного значення (с.Новодеркул). Зустріч провів директор Сергій Гладков. Екскурсія до конезаводу не залишила байдужих. Гостей дуже вразили породи коней, історія самого місця та працівники заводу – справжні професіонали, віддані своїй справі.
«Ми відвідали багато громад України, і Біловодська – одна з найкращих. Видно, що керівництво ОТГ дуже переймається життям громади. Безмежно вражений лікарнею, в неї дуже високий рівень, і мені хочеться, щоб таких закладів ставало більше. Бажаю, щоб Біловодська громада продовжувала підтримувати аналогічні темпи розвитку!» – поділився враженнями директор Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування Сергій Слинько.
На згадку про привітну Біловодщину гості отримали пам’ятні сувеніри, що працівники селищної ради та виконавчого комітету виготовили власноруч.