До Біловодської громади завітала делегація на чолі з заступником голови Луганської облдержадміністрації.

0
165

23 січня Біловодська громада зустріла делегацію на чолі з заступником голови Луганської облдержадміністрації Геннадієм Іваненко. Делегацію зустрічали селищний голова Біловодської селищної ради Едуард Олєйніков, заступник селищного голови Віталій Овчаренко, заступник селищного голови, помічник народного депутата України Сергія Шахова Володимир Гніденко, секретар селищної ради Віктор Кучеров, директор КУ “Біловодський районний краєзнавчий музей” Геннадій Верескун, начальник відділу культури Біловодського районного БК Світлана Джуніч, начальник управління економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Біловодської селищної ради Олена Шилобрид. Гості ознайомились з результатами реалізації проектів у 2018 році на території об’єднаної громади в рамках Обласного конкурсу проектів місцевого розвитку. Гостям було продемонстровано нові сценічні костюми, придбані в рамках обласного конкурсу для художніх колективів громади. Так, за словами начальника відділу культури виконавчого комітету селищної ради Світлани Джуніч, завдяки перемозі в обласному конкурсі та реалізації трьох проектів в сфері культури, матеріально-технічна база клубних закладів поповнилась на 1 млн.грн. Придбано музичне, звукове та світлове обладнання, пошите 72 одиниці сценічних костюмів.

Також, гості відвідали сімейний спортивний клуб «Богатир», відкриття якого стало можливим завдяки перемозі в обласному конкурсі. В рамках проекту було відремонтовано підвальне приміщення в Євсузькому ЗЗСО, придбано спортивні тренажери та спортінвентар.

Геннадій Іваненко відмітив успіхи Біловодщини в реалізації проектів-переможців обласного конкурсу. Акцентував увагу на важливості долучення громадськості до вирішення місцевих проблем розвитку території та побажав подальших успіхів в реалізації намічених планів.