До Біловодської громади з навчальним візитом завітала делегація 25 журналістів з різних областей України

До Біловодської громади з навчальним візитом «Огляд кращих практик співпраці влади, бізнесу та ОГС в реалізації проєктів розвитку в Луганській та Донецькій областях», за напрямком роботи Програми ООН із відновлення та розбудови миру на Сході України «Громадська безпека та соціальна згуртованість», завітала делегація 25 журналістів з різних областей України.
В рамках заходу делегація відвідала Деркульський кінний завод, ознайомилася з результатами проєктів, спрямованих на місцевий розвиток в контексті соціальної єдності та громадської безпеки; прикладами успішної співпраці ОГС, бізнесу та місцевої влади у впровадженні таких проєктів за напрямком діяльності Програми ООН із відновлення та розбудови миру «Громадська безпека та згуртованість». Для гостей була підготовлена відео-презентація здобутків Біловодської ОТГ та відеоролик кінно-спортивного фольклорно-етнографічного фестивалю «Золота підкова». Наприкінці зустрічі відбулося обговорення.
Делегація журналістів мала змогу ознайомитися з тим, як живе та розвивається Біловодська громада, зокрема за допомогою міжнародної спільноти.
Організатори навчального візиту:
– Програма ООН із відновлення та розбудови миру та її партнери в Донецькій та Луганській областях.
– Міністерство молоді, культури та спорту.
Візит проводився в межах програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швеції та Швейцарії.