Діти загиблих учасників АТО/ООС отримали подарунки від очільника області Сергія Гайдая

Напередодні Нового року голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністраціїї Сергій Гайдай у приміщенні Луганського обласного академічного українського  музикально-драматичного театру м. Сєвєродонецьк зустрівся з дітьми загиблих учасників АТО/ООС.

Очільник Луганщини виконав ті побажання, які діти написали в листах до Святого Миколая. Здійснилися мрії і дівчаток нашої Біловодської громади – Лукянцевої Діани та Косякової Аліни. Окрім подарунків, дітей пригостили духмяним чаєм та солодащами.

Дівчатка висловлюють щиру подяку голові Луганської облдержадміністрації Сергію Гайдаю та начальнику служби у справах дітей Луганської облдержадміністрації Раїсі Родіній.