Депутат Біловодської селищної ради Олег Мирошник відзначив 50-річний ювілей

Сьогодні відзначив 50-річний ювілей депутат Біловодської селищної ради, директор ДЮСШ, спортсмен, тренер та підприємець Олег Мирошник. На честь ювілею на пляжі відбулися змагання з волейболу, в яких взяли участь 8 команд – з Сєвєродонецька, Старобільська, Мілового, Рубіжного та Станиці Луганської, а також 4 команди з Біловодська.
Привітати Олега Валентиновича з Днем народження прийшли рідні та близькі, друзі, знайомі, колеги та почесні гості. «Нехай кожен день додає Вам життєвих сил, оптимізму та наснаги для реалізації найсміливіших планів і задумів, а добре здоров’я та гарний настрій сприятимуть подальшій успішній праці в ім’я розквіту рідної землі!
Нехай всі Ваші «хочу» за допомогою Ваших «можу» і «вірю» перетворюються в переможне «Ура!» – щиро побажав Олег Мирошнику селищний голова Едуард Олєйніков.
Теплі побажання та слова подяки за високий професіоналізм, принциповість та відданість своїй роботі пролунали також від заступника селищного голови, помічника народного депутата України Сергія Шахова Володимира Гніденка, заступника селищного голови Віталія Овчаренка, керуючої справами виконавчого комітету Лілії Полторак, секретаря селищної ради Віктора Кучерова.
За роки сумлінної праці Олег Мирошник здобув беззаперечний авторитет мудрого і розсудливого тренера, талановитого спортсмена, компетентного та досвідченого директора ДЮСШ, турботливого та активного депутата, щирого патріота своєї держави. Як знаний тренер та депутат селищної ради, він робить вагомий внесок у підвищення ролі фізичної культури і спорту, всебічний і гармонійний розвиток молоді, пропаганду здорового способу життя, організацію активного способу відпочинку населення, нагадуєте на власному прикладі, що у здоровому тілі – здоровий дух.
Сторінки біографії Олега Мирошника сповнені нарисами років, які він присвятив натхненному служінню спортивному життю Біловодщини. Олег Валентинович формує нове покоління спортивної молоді, яка на обласному рівні утверджує спортивний авторитет Біловодщини у змаганнях з волейболу.