Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»

На виконання Указу Президента України від 06.08.99 № 855/98 «Про проведення «Дня довкілля»,  розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 № 777-р «Деякі питання проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та з метою збереження і примноження зелених насаджень у населених пунктах, забезпечення суттєвого поліпшення стану довкілля, покращення санітарного стану та благоустрою населених пунктів Біловодської ОТГ прийнято розпорядження селищного голови «Про проведення на території Біловодської селищної об’єднаної територіальної громади у вересні-жовтні 2020 року щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою територій населених пунктів».

В рамках проведення Дня благоустрою територій населених пунктів спільно із щорічною міжнародною екологічною акцією Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day», які відбулися  19  вересня 2020 року з дотриманням карантинних норм та обмежень, мешканцями громади, колективами підприємств та установ були проведені заходи по упорядкуванню територій парків, скверів та  очищенню і наведенню порядку на закріплених, прилягаючих та прибудинкових територіях.

До участі в даних заходах було залучено близько 1250  мешканців ОТГ, 124  підприємства та організації. Також в заходах з благоустрою прийняли участь учні та  педагоги загальноосвітніх шкіл, які взяли участь у прибиранню та приведенню в належний стан  території навчальних закладів.

Роботи з благоустрою та санітарної очистки територій  населених пунктів ОТГ продовжуються.