Чемпіонат Біловодської тг з важкої атлетики під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?»

27 лютого в спортивному залі Біловодської школи важкої атлетики пройшов перший в цьому році чемпіонат Біловодської тг з важкої атлетики під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?»

Почесними гостями заходу стали голова обласної організації товариства ГО ВФСТ «Колос» Анатолій Бєлік Анатолій Бєлік і голова ГО ВФСТ «Колос» Біловодської тг Віталій Лисак.

Надзвичайні результати у змаганнях з важкої атлетики показали прекрасні дівчата-важкоатлетки. Дійсно, коли дивишся на юних спортсменок, то й не віриться, що вони підіймають вагу, яка часто є набагато більшою їхньої власної.
Так, Валентина Логвіненко в ривку зафіксувала 50 кг, у поштовху 59 кг, Вікторія Румянцева вирвала штангу вагою 30 кг і штовхнула 41 кг, Олександра Лігус в ривку зафіксувала 42 кг, а в поштовху 50 кг та Марина Бердецька в ривку підняла 40 кг, а в поштовху 50 кг.

За результатами змагань серед чоловіків :
– у категорії до 34 кг звання чемпіона та три особистих рекорди виборов Віктор Гончаров;
– у категорії до 41 кг звання чемпіона виборов Богдан Оруджов;
– у ваговій категорії 49 кг здобув перемогу Кирило Бердецкій, наймолодший атлет 2013 р.н.;
– у категорії до 55 кг з новим для себе результатом перше місце посів Олександр Кошарний;
– абсолютним переможцем і чемпіоном у ваговій категорії до 61 кг став МС України, чемпіон і рекордсмен України Олександр Хоружий;
– в категорії до 67 кг виграв МС України, багаторазовий чемпіон України Богдан Тищенко;
– у ваговій категорії до 73 кг перше місце виграв Андрій Супрун;
– у категорії до 81 кг звання чемпіона виграв Олександр Горшков;
– у ваговій категорії понад 109 кг став чемпіоном Антон Кувічко.

Чемпіонів та призерів змагань нагороджено медалями та дипломами, а також преміями від президента федерації важкої атлетики Біловодської тг та директора МПП «Агро» В. Бороннікова.
Та наостанок на учасників змагань чекав солодкий стіл, накритий за сприяння депутата Біловодського селищної ради Дениса Бороннікова.