Благоустрій Біловодської громади – зміни на краще

З приходом весни на Біловодщині розпочалися активні роботи з метою забезпечення чистоти, порядку та поліпшення санітарного, естетичного стану території громади після осінньо-зимового періоду.

Кожного дня працівники сектору з благоустрою виконують немало роботи: упорядковують і прибирають зелені зони, побутове сміття, проводять санітарну обрізку гілля дерев. Крім цього, у Біловодській селищній територіальній громаді продовжують грейдерування вулиць, очищаються придорожні смуги від порослі та сухих дерев та облаштовують клумби саджанцями троянд. Але на цьому благоустрій населених пунктів не закінчується.

Закликаємо всіх небайдужих жителів громади долучитися до проведення Дня благоустрою в рамках щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля», яка відбудеться 16-17 квітня.

Зробимо Біловодщину чистою та гарною разом всією громадою!