Благоустрій Біловодської громади – зміни на краще

До місячника з благоустрою з метою забезпечення чистоти, порядку та поліпшення санітарного стану на території громади активно приєднуються і у старостинських округах.

Так в Данилівському старостаті працівниками сектору з благоустрою було висаджено 30 саджанців липи та 25 саджанців каштанів в селах Новодеркул та Данилівка.

Також у Євсузькому старостинському окрузі продовжуються роботи по облаштуванню квітника в центрі села, висадка кущів троянд, плодових дерев та реставрація пам’ятників для підтримання території у належному стані.

На території села Шуліківка працівниками сектору з благоустрою висаджено алею троянд зі 100 кущів.

Також у Брусівськму, Плугатарському, Городищенському та Новоолександрівському старостатах працівники доєднались щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»до проведення Дня довкілля.

Зробимо Біловодщину чистою та гарною разом всією громадою!