Біловодське бюро безоплатної правової допомоги

Після тривалої перерви знов запрацювало Біловодське бюро безоплатної правової допомоги. Прийом громадян веде досвідчений юрист Потоцька Ірина Костянтинівна. На її рахунку багато успішних справ (у тому числі – судових), чисельні задоволені клієнти і зекономлені людські кошти. Бюро підпорядковане Міловському місцевому центру безоплатної вторинної правової допомоги.

На відміну від інших, Біловодське бюро безоплатної правової допомоги надає якісну правову допомогу (у тому числі – в͟т͟о͟р͟и͟н͟н͟у) цілком безоплатно.  П͟е͟р͟в͟и͟н͟н͟а правова допомога (у вигляді юридичних консультацій, складання заяв, скарг) надається взагалі всім бажаючим.  В͟т͟о͟р͟и͟н͟н͟а правова допомога (у вигляді складання процесуальних документів, представництва інтересів в суді) надається соціально незахищеним верствам населення, які вказані в відповідному Законі України «Про безоплатну правову допомогу». Це, насамперед, малозабезпечені, внутрішньо переміщені особи, учасники АТО/ООС, діти (їх законні представники), особи з інвалідністю та деякі інші.

В Городищі Біловодського району працює наш дистанційний пункт, куди можна звернутись без відвідування бюро особисто. Такий же пункт є в Біловодській філії ДУ “Центр пробації”.

Якщо Ви відчуваєте, що з вами обійшлись несправедливо, звертайтесь до бюро безоплатної правової допомоги. Юрист допоможе розібратись в ситуації, вирішити Ваші правові питання безкоштовно. Адреса бюро: вул. Петра Біловоди, 9. Зверніть увагу: за даною адресою розміщені кілька організацій, такі як РАГС, виконавча служба та інші. Звертатись потрібно не до них, а саме до «Бюро безоплатної правової допомоги». У робочий час працює телефон: (06466) 9-12-78. Є резервні телефони Міловського місцевого центру: 098 446 2691 (також Вайбер) та 099 640 93 68. Вільно телефонуйте на будь який та отримуйте всю необхідну інформацію.