Біловодська громада серед лідерів за обсягом залученої бюджетної дотації за наявні бджолосім’ї!

1 жовтня 2020 року закінчився прийом документів для оформлення спеціальної бюджетної дотації за наявні бджолосім’ї,  згідно Постанови Кабінету Міністрів України  № 107 від 7 лютого 2018 року (зі змінами від 20.05.2020р. №395).

Підводячи підсумки 2020 року, зазначаємо, що в поточному році спеціальну бюджетну дотацію отримають 220 жителів Біловодської об’єднаної територіальної громади, у яких знаходиться в наявності 8663 бджолосім’ї. Це найкращий показник по Луганській області і складає майже 23% від усіх учасників по регіону.

Налагоджена комунікація між фахівцями управління економічного розвитку і торгівлі виконавчого комітету Біловодської селищної ради, відповідальними особами старостинських округів та реєстраторами ЦНАП дозволила своєчасно прийнято  пакети документів для оформлення бюджетної дотації. Завдяки цьому мешканці нашої громади отримають 1732,6 тис. грн.

На даний час Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України забезпечує затвердження розподілу бюджетних коштів між  областями  України.

Звертаємо увагу, що надходження коштів  дотації очікується у листопаді – грудні 2020 року.

За довідками та роз’ясненнями у разі виникнення питань звертатися за телефоном:    066 103 17 25.