Біловодську громаду відвідала делегація Швейцарсько-українського проекту DESPRO

В рамках робочого моніторингового візиту 5 листопада Біловодську ОТГ відвідала делегація Швейцарсько-українського проекту DESPRO у складі Юрга Крістена – директора проекту DESPRO (громадянина Швейцарської Конфедерації), Оксани Гарнець – керівника проекту DESPRO в Україні, Вячеслава Сороковського – експерта DESPRO, Андрія Кавуна – спеціаліста DESPRO. Представники Біловодської селищної ради (заступник селищного голови Віталій Овчаренко, заступник селищного голови Микола Тертичний, начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ виконавчого комітету Віталій Мажула, в.о. старости Євсузського старостинського округу Валерій Мороз і начальник «Біловодського РЕП» Сергій Удовенко) разом зі швейцарською делегацією відвідали об’єкти будівництва, які реалізуються за співфінансуванням Швейцарсько-українського проекту DESPRO згідно Плану заходів, передбачених Стратегією розвитку водопостачання та санітарії Біловодської ОТГ на період до 2021 року.
1. Капітальний ремонт вуличних водопровідних мереж в с. Парневе Біловодського району Луганської області.
2. Модернізація водозабірної свердловини в с. Парневе Біловодського району Луганської області.
3. Будівництво підвідного водопроводу до смт. Біловодськ Луганської області.
4. Реконструкція водозабірної свердловини №7 в смт. Біловодськ Луганської області.
5. Будівництво вуличного водопроводу централізованого водопостачання по вул. Попова в смт. Біловодськ Луганської області.
Під час зустрічі були обговорені результати виконаних робіт та напрямки і перспективи подальшої співпраці у реалізації вищезазначеної Стратегії.