Біловодська селищна рада звернулася до ТОВ «Регіональне управління автобусних станцій»

Головне завдання, над яким працює Біловодська селищна рада – це максимальна реалізація інтересів об’єднаної громади в реальних бюджетно-фінансових, економічних та соціальних умовах, в межах Конституції та законів України. Забезпечення відкритості, прозорості в прийнятті рішень, організація конструктивного діалогу з громадськістю – це одні із засад діяльності селищної ради. У своїй роботі органи місцевого самоврядування керуються принципом відкритого діалогу з громадою. Адже тільки пояснюючи свої дії, ілюструючи їх конкретними справами або роз’яснюючи громаді конкретне бачення вирішення проблем, влада може ефективно реалізувати свої плани.
Так, селищна рада отримала звернення від біловодчан щодо благоустрою селища та належного вигляду будівель. Впродовж 2018-2019 рр Біловодською селищною радою було проведено роботи щодо ремонту або відновлення фасадів об’єктів комунальної власності громади. Здійснено капремонт Центральної районної бібліотеки, Біловодського районного краєзнавчого музею, Дитячо-юнацької спортивної школи, Біловодського опорного закладу загальної середньої освіти та пришкільного інтернату, Біловодської багатопрофільної лікарні та ін.
Наразі існує нагальна потреба у капітальному ремонті автостанції, але її будівля та прилегла до неї територія є власністю ТОВ «Регіональне управління автобусних станцій» (м. Сєвєродонецьк, пр.Хіміків, буд. 61). Оскільки автостанція не є комунальною власністю громади, згідно з чинним законодавством, органи місцевого самоврядування не мають права проводити будь-які ремонті роботи та благоустрій прилеглої території за свій рахунок.
З метою вирішення цієї проблеми, керівництво селищної ради звернулося до ТОВ «Регіональне управління автобусних станцій» щодо необхідності проведення ремонту будівлі автостанції. Про розгляд звернення та надану відповідь громадськість буде проінформовано додатково.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here