Біловодська селищна рада та громадські організації підписали Меморандум про співпрацю

Підписання Меморандуму про співпрацю – це важливий крок на шляху укріплення партнерських відносин органів місцевого самоврядування та громадськості. Таким чином на Біловодщині створюється ефективна система взаємодії місцевої влади та громадських організацій.
«Відкритість, прозорість і публічність – це принципи, на яких ми вибудовуємо свою роботу. І підписання Меморандуму про співпрацю – підтвердження цьому. Скоординована спільна робота дозволить подолати існуючі виклики, сформувати нову якість соціальних стандартів життя жителів нашої громади», – зауважив селищний голова Едуард Олєйніков.
Укладанням Меморандуму підписанти, усвідомлюючи вагомість розвитку партнерства неурядових організацій та місцевої влади, підтримали тенденції розвитку демократичного суспільства в Україні. Адже тільки взаємодія влади та громадськості може забезпечити сталий розвиток громади та підвищити рівень життя її мешканців.
Сторони домовились взаємодіяти у таких напрямках співпраці як всебічний розвиток дітей та молоді, підвищення рівня цінностей інтелектуально-культурного, фізичного та спортивного розвитку, створення належних умов життєдіяльності мешканців громади та підвищення рівня їх добробуту.
Громадські організації, які не змогли в цей день долучитися до заходу, мають можливість підписати Меморандум пізніше за домовленістю з селищним головою.