Біловодська селищна рада придбала спецтехніку для покращення комунального обслуговування

З метою покращення комунального обслуговування населення Біловодської громади, забезпечення якісних та своєчасних послуг з обрізки аварійних дерев, зрізання трави на придорожніх територіях, вивезення сухого листя і гілля, а також забезпечення зимового утримання доріг Біловодська селища рада напередодні Нового року придбала спеціальну техніку, а саме:
– подрібнювач гілок на дизельному двигуні;
– косарка роторна Віракс;
– машина МВУ-0,5 П;
– відвал для снігу з гідравлічним керуванням;
– трактор Бєларус МТЗ 82.1 (колісна формула 4х4);
– розкидач дорожніх сумішей РДС-3;
– тракторний самоскидний причеп 2 ПТС-6,5 (2 шт.),
загальною вартістю 1,1 млн грн за рахунок залучених коштів субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури ОТГ.
Для підвищення якості соціального обслуговування Біловодська громада 19 грудня отримала мобільний ЦНАП від ЄС та ООН, який уже в Новому році буде оперативно забезпечувати послугами жителів в найбільш віддалених селах Біловодщини.