Термін подання конкурсних пропозицій  з 05.09.2020 року до 05.10.2020 року. Прийом документів за адресою: смт. Біловодськ, вул. Центральна, 105. Детальна інформація за тел. 0508396345 або на сайті селищної ради.

Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Біловодської ОТГ

1. Організатор конкурсу:
1.1. Найменування: Виконавчий комітет  Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області
1.2. Юридична адреса: 92800,Луганська обл., Біловодський район, смт. Біловодськ, вул. Центральна, 105
1.3. Особа, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу:
Секретар комісії — головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконкому селищної ради Щербак Володимир Миколайович.

2. Підстава для проведення конкурсу:
Рішення виконавчого комітету Біловодської селищної ради «Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення  побутових відходів на території Біловодської ОТГ» від 27.08.2020 року № 357.

3. Предмет конкурсу:
3.1. Перелік послуг: послуги зі збирання та вивезення твердих побутових відходів з території  Біловодської ОТГ.
3.2. Місце надання послуг: Біловодська ОТГ.
3.3. Строк надання послуг: згідно з умовами договору.

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:
– наявність матеріально – технічної бази;
– вартість надання послуг;
– досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;
– наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.
Обов’язковою умовою для виконавця послуг зі збору та вивезення твердих побутових відходів, є забезпечення вивезення твердих побутових відходів на полігон твердих побутових відходів.

5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових    відходів:
Територія Біловодської ОТГ.

6. Характеристика об’єктів утворення відходів:
– приватні будинки розміщені на всій території селища;
– суб’єкти господарювання;
– бюджетні установи;
– багатоквартирні будинки з централізованим водопостачанням та водовідведенням.

7. Отримання конкурсної документації:
7.1. Місце: 92800,Луганська обл., Біловодський район, смт. Біловодськ, вул. Центральна, 105.
7.2. Спосіб: Особисто або поштою.

8. Умови подання конкурсних пропозицій:
8.1. Місце: 92800,Луганська обл., Біловодський район, смт. Біловодськ, вул. Центральна, 105.
8.2. Спосіб: Особисто або поштою.
8.3. Кінцевий термін подання конкурсних пропозицій – до 10:00  05 жовтня 2020 року.
8.4. Місце подання конкурсних пропозицій – Біловодська селищна рада, смт. Біловодськ, вул. Центральна, 105.

9. Проведення конкурсу:
9.1. Місце: 92800,Луганська обл., Біловодський район, смт. Біловодськ, вул. Центральна, 105.
9.2. Дата: протягом 5 днів з дня закінчення прийняття документів.
9.3. Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями відбудеться о 14:00  06 жовтня  2020  року за адресою: 92800,Луганська обл., Біловодський район, смт. Біловодськ, вул. Центральна, 105

Додаткова інформація щодо конкурсної документації за телефоном: 0508396345

Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг з
вивезення рідких побутових відходів на території Біловодській ОТГ

1. Організатор конкурсу:
    1.3. Особа, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу:
  2. Підстава для проведення конкурсу:
    Рішення виконавчого комітету Біловодської селищної ради «Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів на території Біловодської ОТГ» від 27.08.2020 року № 357.
  3. Предмет конкурсу:
    3.1. Перелік послуг: послуги зі збирання та вивезення рідких побутових відходів з території Біловодської ОТГ.
    3.2. Місце надання послуг: Біловодська ОТГ.
    3.3. Строк надання послуг: згідно з умовами договору.
  4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:
    – наявність матеріально – технічної бази;
    – вартість надання послуг;
    – досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;
    – наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.
    Обов’язковою умовою для виконавця послуг зі збору та вивезення рідких побутових відходів, є забезпечення вивезення рідких побутових відходів на каналізаційні очисні споруди.
  5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів:
    Територія Біловодської ОТГ.
  6. Характеристика об’єктів утворення відходів:
    – приватні будинки розміщені на всій території селища;
    – суб’єкти господарювання;
    – бюджетні установи;
    7. Отримання конкурсної документації:
    7.2. Спосіб: Особисто або поштою.
  7. Умови подання конкурсних пропозицій:
    8.2. Спосіб: Особисто або поштою.
    8.3. Кінцевий термін подання конкурсних пропозицій – до 10:00 05 жовтня 2020 року.
  8. Проведення конкурсу:
    9.2. Дата: протягом 5 днів з дня закінчення прийняття документів.
    9.3. Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями відбудеться о 15:00 06 жовтня 2020 року за адресою: 92800,Луганська обл., Біловодський район, смт. Біловодськ, вул. Центральна, 105

Додаткова інформація щодо конкурсної документації за телефоном: 0508396345