Біловодська селищна рада оголошує про початок прийому документів для участі у конкурсах щодо визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів та визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів в смт. Біловодськ.

0
9

Термін подання конкурсних пропозицій  з 03.06.2019 року до 02.07.2019 року. Прийом документів за адресою: смт.       Біловодськ, вул. Центральна, 105. Детальна інформація за тел. 0954179474 або на сайті селищної ради.

Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг з
вивезення твердих побутових відходів в смт. Біловодськ

1. Організатор конкурсу:
1.1. Найменування: Виконавчий комітет  Біловодської селищної ради Біловодського району Луганської області
1.2. Юридична адреса: 92800,Луганська обл., Біловодський район, смт. Біловодськ, вул. Центральна, 105
1.3. Особа, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу:
Секретар комісії — головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства виконкому селищної ради Щербак Володимир Миколайович.

2. Підстава для проведення конкурсу:
Рішення виконавчого комітету Біловодської селищної ради «Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення  побутових відходів в смт. Біловодськ» від 27.05.2019 року № 265.

3. Предмет конкурсу:
3.1. Перелік послуг: послуги зі збирання та вивезення твердих побутових відходів з території смт. Біловодськ.
3.2. Місце надання послуг: смт. Біловодськ.
3.3. Строк надання послуг: згідно з умовами договору.

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:
– наявність матеріально – технічної бази;
– вартість надання послуг;
– досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;
– наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.
Обов’язковою умовою для виконавця послуг зі збору та вивезення твердих побутових відходів, є забезпечення вивезення твердих побутових відходів на полігон твердих побутових відходів.

5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових    відходів:
Територія в межах смт. Біловодськ.

6. Характеристика об’єктів утворення відходів:
– приватні будинки розміщені на всій території селища;
– суб’єкти господарювання;
– бюджетні установи;
– багатоквартирні будинки з централізованим водопостачанням та водовідведенням.

7. Отримання конкурсної документації:
7.1. Місце: 92800,Луганська обл., Біловодський район, смт. Біловодськ, вул. Центральна, 105.
7.2. Спосіб: Особисто або поштою.

8. Умови подання конкурсних пропозицій:
8.1. Місце: 92800,Луганська обл., Біловодський район, смт. Біловодськ, вул. Центральна, 105.
8.2. Спосіб: Особисто або поштою.
8.3. Кінцевий термін подання конкурсних пропозицій – до 14:00  02 липня 2019 року.
8.4. Місце подання конкурсних пропозицій – Біловодська селищна рада, смт. Біловодськ, вул. Центральна, 105.

9. Проведення конкурсу:
9.1. Місце: 92800,Луганська обл., Біловодський район, смт. Біловодськ, вул. Центральна, 105.
9.2. Дата: протягом 5 днів з дня закінчення прийняття документів.
9.3. Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями відбудеться о 14:00 03 липня  2019  року за адресою: 92800,Луганська обл., Біловодський район, смт. Біловодськ, вул. Центральна, 105
 Додаткова інформація щодо конкурсної документації за телефоном: 0508396345

Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг з
вивезення рідких побутових відходів в смт. Біловодськ

1. Організатор конкурсу:
1.3. Особа, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу:

2. Підстава для проведення конкурсу:

3. Предмет конкурсу:
3.1. Перелік послуг: послуги зі збирання та вивезення рідких побутових відходів з території смт. Біловодськ.
3.2. Місце надання послуг: смт. Біловодськ.
3.3. Строк надання послуг: згідно з умовами договору.

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:
– наявність матеріально – технічної бази;
– вартість надання послуг;
– досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;
– наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.
Обов’язковою умовою для виконавця послуг зі збору та вивезення рідких побутових відходів, є забезпечення вивезення рідких побутових відходів на каналізаційні очисні споруди.

Територія в межах смт. Біловодськ.

6. Характеристика об’єктів утворення відходів:
– приватні будинки розміщені на всій території селища;
– суб’єкти господарювання;
– бюджетні установи;
7. Отримання конкурсної документації:
7.2. Спосіб: Особисто або поштою.

8. Умови подання конкурсних пропозицій:
8.2. Спосіб: Особисто або поштою.
8.3. Кінцевий термін подання конкурсних пропозицій – до 15:00  02 липня 2019 року.

9. Проведення конкурсу:
9.2. Дата: протягом 5 днів з дня закінчення прийняття документів.
9.3. Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями відбудеться о 15:00 05 липня  2019  року за адресою: 92800,Луганська обл., Біловодський район, смт. Біловодськ, вул. Центральна, 105
 Додаткова інформація щодо конкурсної документації за телефоном: 0508396345