Біловодська ОТГ зустрічала представників швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO)

0
6

16 квітня 2019 року відбулась зустріч з представниками швейцарсько – українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» (DESPRO). Під час зустрічі голова селищної ради Едуард Олєйніков разом з міжнародними партнерами здійснили моніторинг реалізації проекту  «Капітальний ремонт вуличної мережі водопостачання в с.Парневе», який реалізовується за підтримки DESPRO. Запланована вартість проекту становить 1468,8852 тис.грн., з яких 734,4426 тис.грн. кошти місцевого бюджету.

Начальник управління економічного розвитку і торгівлі Олена Шилобрид презентувала гостям основні здобутки громади за підсумками 2018 року, акцентувала увагу на проектах, які були реалізовані  при ініціативі громадськості та за підтримки міжнародних партнерів. Протягом зустрічі активно обговорювалась можливість впровадження елементів електронного урядування, модернізація Центру надання адміністративних послуг та підвищення якості соціального обслуговування населення.

Наприкінці зустрічі Едуард Миколайович подякував нашим партнерам за допомогу, розуміння та підтримку у підвищенні важливих соціальних питань громади.

У подальшому сподіваємось на плідну  співпрацю з міжнародними парнерами!