Біловодська ОТГ стала дворазовим лауреатом Фестивалю «Спроможна громада»

3 – 4 грудня в м. Кремінна відбулася фінальна (урочиста) частина другого обласного щорічного фестивалю реалізованих проєктів «Спроможна громада».
Цьогоріч у Фестивалі взяли участь 17 органів місцевого самоврядування області, які подали 54 проєкти, що були реалізовані у 2019 році.
Переможці визначалися за чотирма номінаціями, які відповідають напрямкам Стратегії розвитку Луганської області до 2020 року.
Лауреатами Фестивалю стали два проєкти, реалізовані Біловодською громадою.
Перший проєкт – «Реконструкція окремого двоповерхового корпусу КНП «Біловодська багатопрофільна лікарня» з облаштуванням приміщень клініко-діагностичної лабораторії», що став логічним продовженням розпочатої роботи з підвищення якості медичного обслуговування в Біловодській об’єднаній територіальній громаді.
Другий проєкт – «Біловодськ – столиця кінних заводів України», в рамках якого був започаткований кінно-спортивний фольклорно-етнографічний фестиваль «Золота підкова» на базі Деркульського кінного заводу № 63.

78420380_1612242732251060_1639148915326451712_o