Біловодська ОТГ прагне до співпраці з проєктом «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади (EGAP)»

Біловодська селищна ОТГ прагне побудувати ефективну комунікацію між селищною радою та громадськістю. Тому завжди відкрита до змін та трансформації, готова вивчати та впроваджувати сучасні інструменти електронної демократії.
Так, селищна рада зацікавилася співпрацею з Програмою «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади (EGAP)», яка фінансується Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва та реалізується Фондом «Східна Європа» (Україна) та Фондом Innovabridge (Швейцарія), і подала заявку на конкурс. У вівторок відбулася ознайомча зустріч, під час якої координатори проєкту Євген Захарченко та Сергій Гунько поцікавилися у працівників ради готовністю та наявністю стратегічного бачення у сфері е-врядування та е-демократії, а також готовністю використовувати сучасні підходи до процесів надання адміністративних послуг та впровадження інформаційних технологій.
Запровадження нових інструментів електронної демократії допоможе нашим громадянам отримувати нові якісні сервіси, покращити доступ до інформації, безпосередньо впливати на владу, контролювати її. В свою чергу, селищна рада матиме передумови для виходу на новий рівень прозорості та відкритості.